کاریابی بین المللی سینا سمیعی

دارای مجوز از وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی به شماره ثبت 251515

موسسه بین المللی سینا سمیعی در عرصه کاریابی بین المللی با هدف رساندن افراد به زندگی راحت و بی دردسر در کشور مورد نظر و به دور از دغدغه فعالیت میکند. در این موسسه افراد میتوانند به طور کاملا مطمئن نسبت به دریافت اقامت و کار در دیگر کشور ها با توجه به علاقه و مهارت خود اقدام کرده و زندگی را از زاویه ای دیگر ببینند.

info-box-img

چرا ما را انتخاب می کنید؟

چرا ما را انتخاب می کنید؟

امور مشاوره و اخذ ویزا و کاریابی بین المللی و پاسخگویی سوالات کارجویان و امور قراردادها خانم سمیه مهدی پور دارای مدرک کارشناسی حقوق وکارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگا سراسری

info-box-img

چرا ما را انتخاب می کنید ؟

چرا ما را انتخاب می کنید ؟

امور پیگیری پرونده های شما با جناب آقای مهراد فیض الهی کارشناس ارشد مهندسی ساخت و تولید و کارشناسی مهندسی مکانیک و مدرس زبان آلمانی ودارای مدرک ÖSD زبان آلمانی ، کارشناسی ارشد مسلط به زبان های انگلیسی ، آذری و ترکی استانبولی

info-box-img

چرا ما را انتخاب می کنید ؟

چرا ما را انتخاب می کنید ؟

امور ثبت نام و ارتباطات شما سرکار خانم اکرم سالاری کارشناس نرم افزار مسلط به زبان ترکی

info-box-img

چرا ما را انتخاب می کنید ؟

چرا ما را انتخاب می کنید ؟

امور تحقیق توسعه و پیشبرد فرایند شما توسط جناب آقای علی احمدی مهندسی سازه فارغ التحصیل از لئونارد وایس آلمان و مقیم کشور آلمان

We are professionals

با ما آگاهانه انتخاب کنید

مهاجرت موفق و مطمئن

چرا ما را انتخاب می کنند ؟

مهاجرت یعنی تعیین زندگی شما ، یعنی بخشی از زندگی تان که با خود به جای دیگری می برید. با ما میتوانید به طور کاملا مطمئن نسبت به دریافت اقامت و کار در دیگر کشور ها با توجه به علاقه و مهارت خود اقدام کرده و زندگی را از زاویه ای دیگر ببینید.

list-image

جهت کسب نمایندگی عاملیت یا بازاریابی در سراسر کشور همچنین کشورهای اروپایی و اسیایی و کانادا می تواند با جناب آقای سینا سمیعی در ارتباط باشید.

read more
list-image

برای هماهنگی جهت ثبت نام و اخذ مشاوره می توانید با سرکار خانم اکرم سالاری در ارتباط باشید . 02146096481

read more
list-image

جهت اطلاع از سیر اداری پرونده تان در کشور های سوئد و آلمان می توانید با جناب آقایان مهراد فیض الهی و علی احمدی در ارتباط باشید .

read more
list-image

جهت اطلاع از نمونه قراردادها و شرایط و ضوابط قراردادها در کلیه کشور های مد نظرتان می توانید با سرکار خانم سیما مهدی پور در ارتباط باشید.

read more

درباره کمپانی

موسسه کاریابی بین المللی سینا سمیعی، با مدیریت آقای سینا سمیعی دکترای روابط بین الملل  در تهران فعال در زمینه مهاجرت اقامت ، اخذ ویزا وکاریابی بین المللی می باشد .

از دیگر همکاران در امور مشاوره و اخذ ویزا و کاریابی بین المللی خانم سمیه مهدی پور با مدرک کارشناسی حقوق وکارشناسی مدیریت صنعتی و خانم اکرم سالاری کارشناس نرم افزار مسلط به زبان ترکی  در پیشرفت موسسه، طی سالهای اخیر نقش بسزایی داشته اند.

آقای مهراد فیض الهی  کارشناس ارشد مهندسی ساخت و تولید و کارشناسی مهندسی مکانیک و مدرس زبان آلمانی ودارای مدرک ÖSD زبان آلمانی ، کارشناسی ارشد مسلط به زبان های انگلیسی ، آذری و ترکی استانبولی و اقای امیر مومنی برنامه نویس و کارشناس مهندس کامپیوتر از دیگر کارکنان فعال این مجموعه به شمار می روند.

ادرس

کاریابی بین المللی سینا سمیعی

بلوار فردوس غرب نرسیده به سازمان برنامه ساختمان لاله واحد ۱۴ طبقه ۲ پلاک 495 - کدپستی: ۱۴۸۳۷۵۴۶۷۷

Brooklyn, New York 11224

Brooklyn, New York 23123

زمان را از دست ندهید

اشتراک گذاری