نمونه سوالات مهاجرت

سوالات خود را با ما در میان بگذارید

بنا به درخواست دوستان و بازدیدکنندگان محترم و همچنین ارتقای دانش مهاجرت علاقمندان و متقاضیان عزیز مجموعه کاریابی بین المللی سینا سمیعی بخش  جدیدی را تحت عنوان پرسش و پاسخ به منظور رفع ابهامات و پاسخگویی به سوالات  شما عزیزان به صورت رایگان راه اندازی کرد

اهیت این ویزا بدین شکل است که فرد با دریافت آن میتواند شش ماه در آلمان رفت و آمد داشته باشد تا کار خود را پیدا کند و قرار داد کاری اش را ثبت کند.

شما باید ثابت کنید که در یک مساله متخصص هستید و این درخواست را دارید تا در آلمان برای تخصصتان دنبال کار بگردید.

سفارت آلمان به شما یک ویزای 6 ماهه میدهد تا به آلمان بروید و کار خود را پیدا کنید

اگر تخصص مناسب, میزان قابل قبول تجربه و اشتیاق بالایی برای کاریابی دارید, باید آن را به سفارت آلمان ثابت کنید.

پس از مصاحبه

اگر پرونده ی شما نقصی داشته باشد بین 5تا10 هفته با شما جهت رفع آن تماس گرفته میشود.مثلا شاید از شما بخواهند مدرک یا گواهی ای را به سفارت ارائه دهید.

اگر پرونده ی شما کسری نداشته باشد؛ بین 5تا10 هفته با شما تماس گرفته میشود تا با بردن بیمه ی مسافرتی ویزای خود را دریافت کنید.

ویزای کار آلمان (ویزای Blue Card آلمان) به افراد متخصص داده می‌شود تا بتوانند در زمینه تخصصی خود در آلمان مشغول به کار شوند.

این ویزا معمولا برای ۴ سال صادر می‌شود. البته در صورتی که طول زمان قرار داد منعقد شده کمتر از ۴ سال باشد، مدت ویزای شما نیز به همان اندازه خواهد بود.

بله. به تمامی اعضای تحت تکفل شما (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) نیز از ابتدا ویزا تعلق می‌گیرد و می‌توانند به همراه شما به زندگی در آلمان بپردازند.

بله. شما پس از ۳۳ ماه اشتغال و زندگی در آلمان می‌توانید در خواست اخذ اقامت آلمان را بدهید و چنانچه مدرک زبان B1 داشته باشید این مدت به ۲۱ ماه نیز می‌تواند کاهش می‌یابد.

درخواست خود را برای ما ارسال کنید

سوالات خود را در زمینه مهاجرت اقامت و اخذ ویزا و کاریابی بین المللی با من در میان بگذارید .

آگاهانه تصمیم بگیرید

اشتراک گذاری